İnteraktif 3d Web Sitesi ve İçerik Hizmetlerimiz

Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu imkanları kullanarak, İnteraktif 3d Web teknolojileri ile neler yapılabileceği hakkında sizlere fikir verebilmek için, kendi web sitemizi 3 boyutlu olarak hazırlayıp web sitesi tasarımına yeni bir boyut ve yaklaşım getirmek istedik, Üstteki butona tıklayarak İnteraktif 3d Web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Platform bağımsız olarak modern tarayıcıların çalışabildiği Pc , Tablet, Akıllı Telefon, Akıllı TV, oyun konsolları vb… her türlü cihazda kullanılabilir, Ayrıca değişik işletim sistemleri için özel uygulama olarakta yayınlanabilir. Tamamen tarayıcı üzerinde çalışan 3d Web içeriklerimizi kullanmak için hiçbir ilave program, plugin, uygulama, extra dosya indirme gerektirmez, diğer 3d tanıtım teknolojilerinden farklı olarak  çok yüksek güçlü donanımlı PC ve ekran kartları gerektirmeden orta seviyedeki bir Android veya iOs Akıllı telefon veya Tablet üzerinde bile çalışabilir. 

Her sektörden her türlü ürün için çeşitli uygulamalar yapılabilir,

Çok geniş bir kullanım alanına hitap eden bu yeni teknolojiler ile yapılabileceklerin sınırı sadece hayal güçlerimizdir,

Yeni örnekler, uygulamalar, Videolar zamanla eklenecektir.

Ürünlerin her türlü fonksiyonlarını , renk-doku-model değişimlerini interaktif animasyonlar, ses, müzik, resim, video vb unsurlar ekleyerek ürün tanıtımını çok daha ilgi çekici hale getirir, ekranda ürünü 3d çevirerek her ayrıntısını sanki elinizle tutuyormuşçasına incelemenize olanak tanır.

Müşterilerinizin ürünlerinizin fonksiyon, renk-doku-model-ölçü vb… özelliklerini kendi beğeni ve istekleri doğrultusunda değiştirerek kişiselleştirmelerini, bu değişiklik ve isteklerin Sipariş-Üretim vb. departmanlarınıza iletilmesi sağlanır.

Ürünlerinize özel hazırlanacak Sanal showroomlarınızın içerisindeki vitrin, stand, raf, bölme, vb… alanlarda sergilenmesi ve interaktif olarak incelenebilmesi sağlanarak gerçek satış deneyimini sanal ortama taşıyarak ürün tanıtım ve satış kalitesini artırır.

3d gözlükler , Sanal Gerçeklik gözlük ve kaskları ile tam uyumludur bu tip cihazların kullanımı ile ürün tanıtım kullanıcı deneyimi maximum düzeye ulaşır, size özel tasarlanacak ve hazırlanacak Sanal satış ofisinizde 3d tanıtım ve satış deneyimini Müşterilerinize yaşatabilirsiniz.

Ürünlerinizi Mevcut Web Sitenize entegre olacak şekilde 3d olarak tanıtmak,

Size özel 3d web sitesi yaptırmak,

Ürettiğiniz ürünlerinizin Müşterilerinizin istek ve beğenilerine göre
interaktif olarak kişiselleştirmelerini ( renk-doku-model-ölçü vb… ),

Sahip olduğunuz veya projelendirdiğiniz mekanlarınızı müşterilerinize 3d interaktif sanal gezinti ile gezdirip tanıtmak ,

Ürünleriniz için 3d sanal showroom yaptırmak,
( Mevcut showroomlarınız gerçekte göründüğü gibi hazırlanıp internet sayfanız için projelendirilip interaktif sanal showroom haline dönüştürülebilir )

Ürünlerinizin 3d montaj , 3d kullanım , 3d servis ve bakım klavuzlarınızı yaptırmak,

Ve sayamadığımız istek öneri prorejelerinizi, hayallerinizi bizimle paylaşmak ve gerçekleştirmek istiyorsanız,

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnteraktif 3d Web Çalışmalarımızdan Örnekler ;

Videoyu Oynat

İnteraktif 3d Web Ürün Tanıtımı, 3d Sanal Showroom ( Bilişim )

2003 Yılında , Tarayıcı üzerinde çalışan ( Vrml ) Sanal gerçeklik modelleme dili ve 3d Java teknolojisini kullanarak yapılmıştır.

Her türlü Ürün için uygulanabilir.

Ürünlerin fonksiyonları, parçaları interaktif 3d animasyonlar, ses efektleri, seslendirme, ilaveleri ile çok daha anlaşılır şekilde gösterilir, renk-doku, model, ölçü değişimleri interaktif olarak yapılarak ürünün kişiselleştirilebilmesine olanak tanır.

İnteraktif 3d Web Ürün Tanıtımı, 3d Kullanım Klavuzu, 3d Sanal Showroom ( Beyaz Eşya )

 

İnteraktif 3d Kullanım, Montaj, Servis, Bakım klavuzları, interaktif 3d Eğitim içerikleri, interaktif 3d Sanal ShowRoom uygulamaları yapılabilir.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

İnteraktif 3d Web Ürün Tanıtımı, 3d Sanal Showroom ( Mobilya / Ofis )

Ölçüleri önceden girilip değiştirilebilen mekanlar içerisine değişik ürünlerin yerleştirilebilmesi ile ürün seçimini kolaylaştırır, ölçülere uyumlu olabilecek ürün modellerinin filtrelenmesi sağlanarak hatalı ürün seçimine engel olur.

Renk-doku, model ölçü vb. bilgilerin sipariş-üretim departmanlarına hatasız aktarılması sağlanarak üretim planlamaya hız kazandırır.

İnteraktif 3d Web Ürün Tanıtımı, ( Otomotiv )

Araç özellikleri ve fonksiyonlarının ayrıntılı tanıtımı, Araç üzerinde interaktif olarak Renk, Jant, Lastik vb. unsurların 3d gösterimi, Spoiler, Tampon koruma çelik barları vb… aksesuarların gösterimi, değiştirilebilmesi ve kişiselleştirilebilmesi ile belirsizlikleri azaltarak, beraberinde satışı, müşteri memnuniyetini artırır.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

İnteraktif 3d Web Ürün Tanıtımı ve Kişiselleştirme

( Tekstil / Konfeksiyon )

Ürünlerin 3d interaktif olarak döndürürülebilmesi ile her açıdan incelenebilmesi, ürünlerin renk, kumaş, ölçü, aksesuar, vb. gibi değiştirilebilecek unsurlarının anında 3d gösterilmesi, ürün üzerine basılabilecek, işlenebilecek isim, resim, logo vb. unsurlarında eklenebilmesi ile maximum kişiselleştirme deneyimi sağlanır.

İnteraktif 3d Web Ürün Tanıtımı, 3d Sanal Showroom ( Cam Mozaik )

2015 Yılında WebGL ve Js 3d Teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

CamMozaik, Baskılı Mozaik, Fayans, Bordür… ve diğer Mutfak, Banyo, … ürünlerinin satış ve tanıtımı için kullanılabilir, ürünün kullanılacağı ortamda sergilenmesi, renk, doku, ölçü, kabartma, model vb. gibi en ince detaylarına kadar 3d gösterilmesi sağlanır, Sanal ShowRoom içerisinde ürün grupları için stand, raf, vitrin vb. bölmeler hazırlanarak satış kalitesi artırılır.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

İnteraktif 3d Web, 3d PDF Katalog, Ürün Tanıtımı, Kişiselleştirme

Ürünlerin tanıtıldığı PDF katalog ve broşürlere ilave edilebilir,

Ürünlerin tüm fonksiyonları interaktif animasyonlar ile 3d gösterilebilir, renk, doku, model vb. değişimleri ile kişiselleştirilebilmesi sağlanır, web sitelerinde veya CD, Flash bellek vb gibi ortamlarda yayınlanıp dağıtılabilir.

İnteraktif 3d Web Ürün Tanıtımı, Montaj Animasyonu, Model Seçimleri

( Mekanik / Sızdırmazlık )

2014 Yılında WebGL ve Flash 3d Teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

Değişken parça, parça gruplarından oluşan fonksiyonel kullanımlı ürünler için montaj, demontaj animasyonları, farklı parça, modellerin 3d gösterimi ile doğru ürün ve parça seçimini sağlar, sipariş hatalarını engeller.

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

İnteraktif 3d İş Programları, Slayt-Simulasyon, Animasyonları ;

Proje tekliflerindeki iş programı ve sürelerine senkronize olarak hazırlanarak, proje ilerleyişini istenilen detaylarda 3d gösterilerek, proje aşamaları ve sürelerin çokdaha iyi bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Her türlü proje için uygulanabilir, örneğin: Kaba inşaat işleri vb. 

3d slayt, simulasyon, animasyon şeklinde hazırlanabilir, basılı, web, interaktif 3d web vb. biçimlerde yayınlanabilir.

İnteraktif 3d Web Reklam Alanı / Mekanı Tanıtımı, Görsel Değişimi ( Feribot )

Değişken reklam alanları, mekanları, ortamları için interaktif 3d web sanal gezinti, 360 drc.küresel fotoğraf şeklinde hazırlanabilir, görsel, model, ürün, renk-doku  değişimi Reklamverenlerin istekleri doğrultusunda anında değiştirilerek ortam içerisinde 3d olarak görüntülenmesi sağlanır.

Reklam objelerinin gerçekte nasıl ve ne şekilde görüleceği belirsizliğini her açıdan ortadan kaldırır.

Videoyu Oynat

İnteraktif 3d Web 360 derece Küresel Fotoğraf Mekan / Proje Tanıtımı;

Gerçekte mevcut mekanlar veya Tasarım halindeki projeler için uygulanabilir, interaktif olarak mekanlar arasında sanal gezinti şeklinde düzenlenebilir. mekan içerisine etkileşimli ürün yerleştirme, bilgilendirme mesajları, görsel, video gösterimi eklenebilir.

Referanslarımız